Hakkımızda

       Firmamız sevgili babamız Halis ÇELİK tarafından 1985 yılında Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. No :271 Ümraniye adresinde, Gayrimenkul aracılık hizmetleri vermek amacıyla MERKEZ EMLAK adıyla şahıs firması olarak kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

      1988 yılında şimdiki adresimize taşınarak, günümüze kadar buradan hizmet vermeye devam etmiştir.

      2006 yılına kadar gayrimenkul aracılık hizmetleri ve gayrimenkul ekspertiz hizmetleri veren firmamız, bu yıldan sonra; piyasa koşulları ve müşterilerinin isteklerini'de göz önüne alarak hizmetlerine müteahhitlik, taahhüt hizmetlerini de ekleyerek ilk inşaatını ; arsasıda kendine ait olan Mehmet Akif Mah. Köknar Cad. No: 43 Çekmeköy adresinde 8 dairelik bir bina yaparak başlamıştır.

      Firmamızın hem iş hacminin büyümesi hem yeni jenerasyonun yetişmesi hemde kurumsallaşmanın gerekliliği öngörüsüyle 2008 yılında MERKEZ GAYRİMENKUL İNŞAAT TAAH. OTO. VE MÜHENDİSLİK HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla ticari hayatına devam etmiştir.

     2014 yılında ülkemizdeki; endüstriyel otomasyon ve teknik malzeme alanındaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla  GESPASA · TOT COMERCIAL S.A.  Türkiye distribütörlüğünü alarak  GESPASATÜRKİYE adı altında bu alan dada hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar,  başarılı geçmişiyle bölgesinin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.