Neler yapıyoruz ?

İnşaat Hizmetleri

Firmamız inşaat işlerine 2000 yılında taahhüt işleri yaparak başlamış olup, 2006 yılında kendine ait arsa üzerine 8 dairelik bir bina yapmıştır.

2007 yılında Çekmeköy Çamlık mahallesinde ilk kat karşılığı inşaat sözleşmesini yaparak müteahhitlik yolunda ilk adımını atmıştır.

Günümüze kadar firmamız ulaşılabilir fiyatlara kaliteli konutlar yapma prensibiyle Çekmeköy, Ümraniye ve Sancaktepe ilçelerinde bir çok projeye imza atmıştır.

Endüstriyel Otomasyon Ve Teknik Malzeme Temini

Firmamız 2014 yılında Ülkemizdeki kaliteli endüstriyel otomasyon ve teknik malzeme açığını kapatmak amacı ile 1974 yılından beri bu alanda İspanyada çalışan GESPASA TOT: COMERSİAL SA. firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak; Türkiye'de GESPASA TÜRKİYE adı altında çalışmaktadır.

Gayrimenkul Aracılık

Firmamız kurulduğu 1985 yılından itibaren günümüze kadar. Müşterilerinin; ihtiyaçlarını karşılayacak gayrimenkulü en doğru fiyata almayı yada satmayı prensip edinerek hizmet vermiştir.

Gayrimenkul Değerleme

Firmamız kurulduğu günden itibaren bölgesinde ( Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir ve Sancaktape ) ücretsiz olarak bu hizmeti vermektedir.

Firmamız; piyasadaki diğer alternatifleri, en son yapılan emsal satış değerini, reel piyasa koşullarını, arz ve talebi ve bu somut verilerin yanına gelecek öngörüsünü ( tecrübeye dayalı ) ekleyerek gayrimenkul ekspertizi yaparak; oluşabilecek hikayelerin tamamını müşterilerine iletmektedir.